info@torex.cz

Elektronická dokumentace

Mezi námi a vámi bude probíhat čilá elektronická komunikace, která zajistí, aby se minimalizovaly omyly. I nadále můžete používat váš software. Jen dojde k doprogramování funce generování a sdílení souborů. Díky elektronické komunikaci se o vašich zásilkách dovíme během několika minut. Soubory je možné zasílat také v režimu offline, například emailem. Bude však nutné jejich ruční přepsání do systému. To může způsobovat chyby a zvyšovat náklady. Aby byly minimalizovány omyly při expedici zboží, je každá připravená zásilka expedována až po kontrole, která probíhá načtením EAN kódů a pokud není připravena správně, není možné zásilku expedovat.

Je tedy bezpodmínečně nutné, aby zboží bylo řádně označeno čárovými kódy!

klient > skla

Vy nám budete zasílat soubory Avízo a Dodací list.

Soubor Avízo:

Soubor avízo nám oznámí, že od vašeho dodavatele směřuje zásilka do našeho skladu. V krátkém souboru, který předáte na náš server, nebo jej zašlete emailem, bude specifikováno zboží a jeho dodavatel.

Soubor Dodací list

Soubor dodací list je vlastně příkazem k vyskladnění zboží vašemu zákazníkovi. Říká nám, komu máme zboží poslat, o jaké zboží půjde a v jakém množství. Samozřejmě můžeme expedovat zboží jen do výše skladových zásob.

sklad > klient

Soubor Příjemka

Pokud bude vaše objednané zboží doručeno do skladu, zkontrolujeme vaše avízo a pošleme vám, co jsme skutečně obdrželi.

Soubor Výdejka

Až zboží expedujeme podle vašeho dodacího listu, pošleme vám výdejku jako potvrzení o expedici i s číslem balíku.

Soubor Stav skladu

Budete mít přehled o stavu skladu na konci každého dne.